IMG_20150522_165927.jpg

każdy z naszych drewniaków jest wyjątkowy i niepowtarzalny. jednego możesz być pewny - twój sąsiad takiego nie ma!

blaty (drewno jodłowe) i nóżki (drewno sosnowe) pochodzą   z jednego z tartaków w górach świętokrzyskich. starannie dobrane farby chalk paint z kolekcji znanej brytyjskiej projektantki Annie Sloan nadają ciepła i unikatowego, aksamitno - matowego wykończenia. dodatkowo, stricte drewniane i kolorowe powierzchnie stolików zostały zabezpieczone antyalergicznym i spełniającym europejską normę "bezpieczeństwo zabawek" lakierem, który skutecznie wzmacnia i chroni drewno, nie żółknie i jest stosowany     w pokojach dziecięcych, szpitalach czy przedszkolach.

nasze flagowe stoliki zostały pokryte efektami dekoracyjnymi - rdzy i betonu, które są kilkuwarstwowe i zaimpregnowane odpowiednim preparatem odpornym na ścieranie i zabrudzenia. 

wszystkie nożki posiadają podkładki filcowe, które chronią powierzchnie przed zarysowaniem.

nasze drewniaki mimo nadania im nowoczesnego wyglądu zachowały swój oryginalny i niepowtarzalny charakter - posiadają naturalne pęknięcia, da też wyczuć się w dotyku fakturę drewna.

na stolikach, w miarę użytkowania, mogą pojawić się kolejne nieznaczne szczeliny, co jest naturalnym procesem starzenia się drewna. mają również na to wpływ warunki, w których drewniaki są użytkowane. nie martwcie się jednak - nada im to jedynie uroku. 

ps. więcej informacji znajdziesz w zakładkach poszczególnych linii naszych stolików.